Krajská výstava psů - Brno

01.09.2019

Tak jsme se po dlouhé době rozhodli, že se vydáme na výstavu. A zase na dlouhou dobu necháme výstavní ambice u ledu.

Výstavu mi trošku zkomplikovala rodinná událost, která byla nahlášena na poslední chvíli. Proto jsem požádala sestru o handling. Nakonec jsem se ale rodinné události kvůli dceři neúčastnila a tak jsme vyrazili v 6:00 z Vysočiny, kde jsme byli na dovolené a vyrazili směr Brno. Doma jsem vyhodila manžela, nabrala věci na výstavu, vykoupala prase, které se muselo ještě v sobotu vyválet v kravincích a jeli jsme.

Kočár, klec, věci na celý den. Skvělý základ, který nesete při váze 54kg celkem nestabilně a pro ostatní věřím, že i vtipně :)

Každopádně výstava ubíhala celkem rychle, sestra přijela nakonec také a tak jsem mohla někomu nechat alespoň dceru po dobu, kdy budu v kruhu. Paní rozhodčí byla perfektní a psy nechtěla v horku moc dlouho trápit. Nicméně naše malá Nina, trpící separační úzkostí, ječela sestře v náručí celou tu chvilinku, co jsem byla v kruhu. Šalotka, slyšící sestřičku volat o pomoc se točila jak Kača v čepcu a celé to bylo takové zmatečné. Chtějte po vykojeném mozku, který slyší své brečící dítě  s vystresovaným psem z toho samého důvodu nějaké úkony. A tak jsme se Šalotkou byli za třídní zmatkaře. No nevadí, sranda pro ostatní musí být :))

Šalotka skončila čtvrtá, žádný velký úspěch to nebyl, ale byla jsem ráda, že jsme to všechno zvládli. A díky zmatkům samozřejmě z akce nemáme ani jednu fotku, tak alespoň jednu, co jsem udělala odpoledne až doma.