Novinky

...sledujte prosím https://www.facebook.com/LevisDeAmo/ , pro dvě malé děti, další čtyřnohé a zachování zdravého rozumu jsem se rozhodla spravovat aktivně prozatím pouze tyto média :)


18.6.2020 se u nás narodilo osm čertů 💙🖤 Již jsou všichni pře rok u svých nových otroků a na facebooku můžete mrknout jak kdo vypadá, kde bydlí a jak zlobí.

Štěňátka očekáváme koncem června :)
Štěňátka očekáváme koncem června :)

Na začátku října vznikla nová fejsbůková skupinka "Stafbulíci Brno a okolí" a jejím cílem bylo zorganizovat sraz stafbulíků v Brně. Andrea tedy od prvopočátečního jednoho komentáře ve známé stafí skupině vše dotáhla až do úplného konce a proto jsme se mohli všichni v neděli 3.11. potkat na velice pěkném místě ve Šlapanicích. Díky mocný Fejsbuku,...

V sobotu, 19.10. jsme si sbalili "kufry", Šalotku a Ninu a vydali se směr Čechy po oblíbené D1.
Cesta byla celkem přívětivá a plynulá. Měli jsme objednaný nocleh v Penzionu Orlov, abychom nemuseli téěř tříhodinovou cestu absolvovat brzy ráno.

Konečně mám čas na zveřejnění propršeného psího dne, tedy Extreme rainning day :). Po dlouhé době jsme se odvážili vyrazit, jelikož jako otroci malé růžové 👶🚼 se musíme řídit jejími rozkazy. "Óóó veliká" nám tedy ty největší lijáky prospala nebo jsme byli schovaní a tak jsme se mohli věnovat (ne)úspěchům.
Šalotka 2x skvěle zaběhnutý coursing...

Tak jsme se po dlouhé době rozhodli, že se vydáme na výstavu. A zase na dlouhou dobu necháme výstavní ambice u ledu.

Vyjeli jsme již v pátek odpoledne směr Kladno. Kvůli sedmi týdenní dceři jsme totiž nechtěli vstávat moc brzy a absolvovat noční cestu z Brna na Kladno.

7.4.2019 jsme se vydali do brněnských Medlánek na Mistrovství Moravy 2019. Letos to byl pro nás první závod, jelikož jsme očekávali dalšího člena rodiny a dřívější závody jsme bohužel nestihli. O to větší bylo napětí, když jsem shlédla množství soupeřů.

Vyšetření

25.01.2019

V minulém týdnu se Šalotka i Madam Kóča podrobily sonu srdce. Beru sono jako jedno ze základních vyšetření, které by měl mít každý pes, navíc, pokud sportuje. A samozřejmě i kočka, spousta koček trpí na srdíčko a sonu může vyloučit i obávanou HCM (kterou Donský sphynx netrpí, avšak u kanaďanů je například obávaným strašákem).

Protože bychom se rádi zúčastnili pár závodů v roce 2019, již nyní se snažíme se Šalotkou trénovat. Nejdůležitějším závodem je bez pochyby Mistrovství Evropy, které se bude konat v krásné krajině Slovenského ráje, hned na úvodu června.

Protože madam Kóče zbývala již jen jedna výstava s oceněním CAC, rozhodli jsme se, že navštívíme ještě jednu výstavu tohoto roku.