CHARLOTTE BLUE FRANSIMO BOHEMIA

ZDRAVÍ

DLK 0/0

DKK A/A

Patella: 0/0

Verified L2hga: DNA-Clear 

Verified HC: DNA-Clear

Doppler srdce: clear

Alergie: žádná prokázaná

Charlotte jsme si přivezli od paní Lahodové z Říčan. Ihned dostala od manžela přezdívku Šalotka, což jí zůstalo doposud.

Již od útlého věku jsme ji zvykali na peška a obecně sportovní kariéru, kterou jsem s ní chtěla minimálně zkusit. Jak se později ukázalo, vedle jsme nešlápli.

Šalotka má za sebou také několik výstav. Začali jsme také velice brzy a to hlavně kvůli zvyku na ruch i ostatní psy. Jednou jsme s ní navštívili i výstavu v Chorvatsku, kam jsme jeli na dovolenou a zrovna v termínu byla výstava ve Varaždinu.

Každopádně výstavní kariéra pro nás nebyla důležitá a tak jsme ji rychle pověsili na hřebík a dále se věnujeme sportu a běžnému povalečství.

Můžete mrknout i na nějaká videa 

ALUMET LEVIS DE AMO 

Sirka

Sirka se narodila jako první fenka ze dvou a jako jediná s bílou špičkou ocásku, proto ta přezdívka. Protože jsme krytí uskutečnili hlavně se záměrem nechat si jednu holčičku doma jako pokračovatelku, tak bylo jasno.

Sirka je klidnější povahy a musím říct, že spoustu chyb, které jsem dělala při výchově Šalotky se snažím neopakovat. Tak je to možná i tím.

Sirka je totélní milouš, mazlitel a naprosto skvělý parťák naší starší dcery Niny, které jsou necelé tři roky.

Zatím jsme navšítívili pouze jednu výstavu, kde byla naše štěňátka nejmladší v kruhu a Sirka odešla se známkou VD. Nebyla to žádná ostuda, šlo o výstavu mimořádnou při Světové výstavě psů. A ta byla u nás znovu po 30ti letech, přeci nebudou všem dávat jedničku ;)